Opbrengsten RM Auctions in Parijs zijn weer lekker

  • Ruud
  • 04-02-2016 10:27
  • 886
  • 2

Deze week vind in Parijs de Retromobile show week plaats. RM Auctions is ook van de partij en deze veiling vind plaats op het historische Place Vauban, direct na het Festival Automobile International. Er stonden weer een aantal opmerkelijke auto's waaronder een Ferrari Enzo Ferrari die ooit in twee stukken was gebroken en daarna weer is opgelapt maar ook een paar prachtige klassiekers in de vorm van een BMW 507 Roadster Series II.

Topstukken die voor astronomische bedragen van de hand gingen. Iets waar de makers waarschijnlijk geen weet van gingen hebben bij het ontwerpen van de auto. Laten we beginnen met de BMW 507 Roadster Series II. Deze ging voor liefst € 2.016.000 euro onder de hamer. Een echte showstopper was de Porsche 550 Spyder die voor een te gekke € 2.744.000 van eigenaar wisselde! De gebroken Enzo ging voor ongeveer € 1.600.000 miljoen euro van de hand. Deze Enzo werd enkele jaren terug in twee stukken gereden maar vervolgens door Ferrari opnieuw opgebouwd. Dit proces duurde twee jaar! Zo zie je maar weer dat een auto schade kan gehad hebben maar het wel een uniek verhaal is. Wie kan er nu zeggen dat die een Enzo bezit die ooit uit twee delen bestond en weer is opgelapt? En die F40 op de achtergrond? Die ging voor net geen miljoen euro onder de hamer.

Opbrengsten RM Auctions in Parijs zijn weer lekkerOpbrengsten RM Auctions in Parijs zijn weer lekkerOpbrengsten RM Auctions in Parijs zijn weer lekker

Reacties op dit artikel