Minimalist design door Project Kahn

  • Emil
  • 11-03-2013 12:03
  • 2310
  • 2

Minimalist design door Project Kahn

Je kon tot voor kort met de nieuwe Lamborghini Aventador LP700-4 twee kanten op. Je laat hem origineel of gaat bij de tuner langs voor de extra toevoeging van carbon fiber en vermogen. Voorbeelden zijn DMC Germany en Mansory. Nu is er een derde optie bij gekomen, Project Kahn.

Project Kahn houdt van een minimalistisch design. Een auto op minimale wijze aanpakken en toch een andere draai kunnen geven aan het uiterlijk. Bij de Aventador is het gedaan met een nieuwe set velgen die matchen bij de lijnen van het exterieur. Daarnaast is de Lamborghini in de kleur Rosso gespoten. Op dit moment het enige exemplaar in deze kleur. Verder is Project Kahn los gegaan in het interieur. De stoelen hebben een uniek motief gekregen en er is gebruik gemaakt van witte stiksels om meer elegantie toe te voegen. Daarnaast zijn verschillende onderdelen bekleed met alcantara. Onder andere de tellerkap en de stoelen. Dit voegt nog meer klasse toe aan het interieur.

Minimalist design door Project Kahn
Minimalist design door Project KahnMinimalist design door Project KahnMinimalist design door Project KahnMinimalist design door Project Kahn
Minimalist design door Project Kahn
Minimalist design door Project KahnMinimalist design door Project Kahn

Reacties op dit artikel


Gerelateerde spots



Gerelateerd nieuws

Stem nu voor de spot van de dag