In het begin van 2014 werd al aangekondigd dat Instagram het snelst groeiende sociale netwerk is. Op het account van Autogespot hebben wij inmiddels 32.000 volgers die dagelijks spots zien van over de hele wereld. Wij hebben de nodige fans en willen graag aan jullie meer laten zien van de wereld met deze kleine serie. Deze eerste keer is het de beurt aan SmileCarCar die in China actief is.
China is buitengewoon leuk om te volgen op dit moment. Dagelijks worden er meer supercars op kenteken gezet. Het schijnt dat er al bijna tien McLaren P1's zijn verkocht en de LaFerrari is er ook buitengewoon populair. Lamborghini en Rolls-Royce verkopen de meeste auto's in China en deze groei zal voorlopig niet stoppen. Chinezen zijn niet te vergelijken met de Westerse smaak. Hoe gekker, hoe beter in China. Dat maakt het daarom zo leuk meer en meer spots uit China te zien.
SmileCarCar is in China de meest populaire Instragram-pagina als het gaat om spotten in China. De pagina wordt beheerd door een jonge dame die uit het hele land foto's krijgt toegestuurd van spotters. Ze stuurde ons een twintigtal fraaie foto's toe die een impressie geven van China. Uiteraard kunnen jullie ook tussen onze eigen spots kijken voor de mooiste spots uit China!
Met dank aan SmileCarCar!





































